התוכנית המקצועית


מנחה: שוקי שטאובר, יועץ בכיר, עיתונאי ומרצה ליחסי עבודה, חיבר 15 ספרים בתחומי ניהול, קריירה, איגוד מקצועי ועבודה.

יום ד' - 23/01/19 (יתכנו שינויים בסדר ההרצאות או ברשימת המרצים)

08:00
קליטה רישום וכיבוד בוקר
מיקום: אקספו ת"א, ביתן 10 - אולם הכניסה
08:30
קבלת פנים, כיבוד בוקר וסיור בתערוכת הספקים
מיקום: מיקום: אקספו ת"א, ביתן 10 - אולם התערוכה
10:00
מדיניות תיגמול ותימרוץ עובדים
מיקום: אקספו ת"א, ביתן 10 - אולם A1

תגמול הוא אחד מכלי ההנעה המרכזיים של עובדים. יהושע (שוקי) שטאובר, יועץ בכיר, עיתונאי ומרצה בכיר ליחסי עבודה יציג בהרצאה חדשה ועדכנית את יסודות התמרוץ ויחשוף תוכניות תגמול המוכחות כטובות ש"עובדות" ותוכניות שלא.
ההרצאה תקנה ארגז כלים לתכנון, ניהול, יישום ותחזוקה של תוכניות ומערכות תמרוץ ובכלל זה מדידת הצלחתם.

מרצה: יהושע (שוקי) שטאובר, יועץ בכיר, עיתונאי ומרצה ליחסי עבודה, חיבר 15 ספרים בתחומי ניהול, קריירה, איגוד מקצועי ועבודה.

10:30
מקומם ואחריותם של ארגוני העובדים בראי משפט העבודה
מיקום: אקספו ת"א, ביתן 10 - אולם A1

הנשיא היוצא של בית הדין הארצי לעבודה, כבוד השופט יגאל פְּליטמן , בהרצאה משפטית חשובה על מקומם של ארגוני העובדים במקום העבודה בסיטואציות שונות, לצד המענה המשפטי שצריכה לקבל תופעת "התעמרות בעבודה" שהולכת ומתרחבת בישראל
.
מרצה: יגאל פְּליטמן הנשיא היוצא של בית הדין הארצי לעבודה, שמאחוריו 30 שנות שיפוט בבתי הדין לעבודה ויותר מ-4 שנים כנשיא בית הדין הארצי לעבודה. כיום הינו יועץ מיוחד למשרד AYR – עמר רייטר ז'אן שוכטוביץ ושות'; מרצה באקדמיה; מגשר ובורר בסכסוכי עבודה

11:15
סיור ביריד הוועדים להצעות לקראת בחירת השי לפסח ולפיתוח רווחת עובדים
מיקום: אקספו ת"א, ביתן 10 - אולם התערוכה

ביקור חווייתי ביריד הוועדים בישראל - היריד לפיתוח ולקידום רווחת עובדים, ובחירת השי לקראת חג פסח - 2019. הסיור ביריד ובתערוכת הספקים מהווה חלק מהאג'נדה של הכנס, והוא יסייע לוועדי העובדים בבחירת השי לחג ובקידום פעילויות רווחה, נופש ותרבות פנאי לעובדים. למשתתפים יוענק במסגרת הביקור פנקס מתנות - הכולל עשרות מתנות שימושיות למימוש בעת הסיור ביריד.

11:45
"התקווה שווה זהב" ליפול, לשרוד ולנצח
מיקום: אקספו ת"א, ביתן 10 - אולם A1

התמדה, נחישות, שאפתנות וכושר מנהיגות, כל אלו ועוד הם מרכיבים הכרחיים בארגון ובחיינו האישיים.
ד"ר אפרים זינגר, מנכ"ל הוועד האולימפי לשעבר, בהרצאה מרתקת על בניית מנהיגות, התמדה, נחישות, ושאפתנות לצד הצבת חזון, יעדים ומטרות. תכנון מפורט, ניהול מדויק ועבודה קשה בדרך לניצחון.
ד"ר אפרים זינגר ישתף אתכם בדרך שעשה ממרתפי הכלא בדמשק דרך מסדרונות הפוליטיקה הישראלית ועד לאולמות ולאצטדיוני הפאר של המשחקים האולימפיים.
מדגל ישראל השרוף והקרוע על גג מוצב החרמון ועד לדגל ישראל המתנופף אל-על במשחקים האולימפיים ב"אתונה 2004" ומדליית הזהב האולימפית ההיסטורית.

מרצה: דר' אפרים זינגר, מנכ"ל הוועד האולימפי לשעבר, חבר הוועד המנהל של ארגון הוועדים האולימפיים האירופיים

12:15
הפסקת כיבוד והמשך הסיור ביריד הוועדים
מיקום: אקספו ת"א, ביתן 10 - אולם התערוכה
12:45
מאפס למאה
מיקום: אקספו ת"א, ביתן 10 - אולם A1

זוהי הרצאה מעוררת השראה ומרוממת רוח, אבל בעיקר כזאת שכל מי שנכנס אליה יוצא בסופה אדם אחר. סיפור על כוחו של היחיד!
כשהיה בן 25 פגש שי גולדן פסיכולוג שהוציא מכיסו נייר רפואי וכתב עליו את המילים ״גימלים לכל החיים״. הוא הושיט לשי את הנייר ואמר לו, ״טיפלתי באלפים רבים של אנשים ונתקלתי בהמון מקרים וסיפורים קשים, אבל סיפור חיים כמו שלך לא שמעתי מעולם. אני נותן לך פטור מהחיים״.
אחרי שבילה את שש השנים הראשונות בחייו בבית יתומים ועבר אחר כך מסכת חיים מדהימה ומסחררת, הפך שי גולדן לאחד העיתונאים המצליחים והמוכרים בישראל, לסופר של רבי מכר עטורי שבחים, למחזאי מצליח ולמגיש טלוויזיה בערוץ 2. למרות הגימלים שקיבל לכל החיים, וכנגד כל הסיכויים, מצא גולדן את הדרך להפוך את הקושי למנוע הצלחה ואת הטרגדיה האישית והמכשולים שהציב בפניו הגורל למקפצות להצלחה. בהרצאה פורס שי לא רק את הסיפור המרתק אלא גם את הסוד הפשוט, שנמצא בהישג ידו של כל אחד, כיצד הופכים את המכשול למקפצה ואת הקושי ליתרון. כיצד מתגברים ומתעצמים במקום לשקוע ולקרוס.

מרצה: שי גולדן- מגיש תוכנית יומית לסיכום חדשות היום "סוגר עניין" בערוץ 13

14:00
ארוחת צהריים חוויתית
מיקום: אולם A1
14:45
מופע סיום "פותחות פה"
מיקום: אקספו ת"א, ביתן 10 - אולם A3

מופע קומי חדש, מרגש ומשעשע, בין שתי נשים האחת מומחית לשפת גוף והשנייה שחקנית וסטנדאפיסטית, המביאות סיפורים מהחיים שכולנו מכירים, אודות השיח בין נשים לגברים תוך שילוב הרצאה מקצועית וטיפים ללימוד שפת גוף בזירה הזוגית והארגונית.

בהשתתפות:
עירית קפלן, שחקנית תאטרון הקאמרי, מחזאית, זוכת פרס אופיר לשחקנית הראשית הטובה ביותר, שחקה בסדרות טלוויזיה ובסרטים רבים
מעיין פולק בשן, יועצת ארגונית, פרשנית ומומחית לשפת הגוף. מרצה ומנחת קבוצות, פרשנית לשפת גוף של פוליטיקאים וידוענים בערוצי התקשורת השונים.

16:00
סיום, חלוקת שי ופיזור