תפקיד הוועד בהגנה על עובדים בזמן מלחמה ולאחריה

מהנמלים ועד המרכולים, ארגוני עובדים ואיגודים מקצועיים בואו להשמיע את קולכם ודעתכם על עתיד יחסי העבודה בישראל.

הדבר היחיד שיותר הרסני ממדיניות עובדים מוטעית הוא יחסי עובדים מוטעים

אם תחום ניהול יחסי עבודה הוא תחום התעניינותכם או אחריותכם, אתם מוזמנים להצטרף אלנו לדיון ולכנס המרתק כדי לחקור ולדון בשאלות המטרידות לגבי עתיד העבודה ויחסי העבודה בעידן הבינה המלאכותית. הכנס יציג בעזרת גלריה גדולה ומכובדת של מומחים ואנשי מקצוע תובנות וכלים שיבטיחו שכל הצדדים ייהנו מהתקדמות הטכנולוגיה בעבודה.

הכנסת בינה מלאכותית (AI) ולמידת מכונה למקום העבודה השפיעה באופן משמעותי על ניהול יחסי העבודה. השינוי הזה הוא רב-צדדי, ומשפיע על היבטים שונים של תעסוקה, ארגוני עובדים והדינמיקה הכוללת בין מעסיקים לעובדים.

הכנס ידגיש את ייעול השימוש הניהול יחסי עבודה בתוך ארגונים. זה כולל שיפור הפרודוקטיביות, פיתוח כישרונות והתאמה אסטרטגית של שיטות ניהול מתקדמות עם היעדים העסקיים. ניתוחים מתקדמים ובינה מלאכותית משולבים יותר ויותר כדי לחזות ולעמוד בצרכי כוח העבודה.

אנו מצפים לראותכם שם!


הוועידה תערך ביום ד' - 24/07/2024
במרכז הכנסים הבינלאומי, אקספו תל אביב

ההשתתפות אינה כרוכה בתשלום אולם מותנת ברישום מראש ומיועדת למוזמנים בלבד


תוכנית וסדר יום
סגל המרצים
רישום למסלול


עולם העבודה העולמי עובר שינוי טכנולוגי מסיבי שרבים מכנים אותו "המהפכה התעשייתית הרביעית". על פי דו"ח של הפורום הכלכלי העולמי, כמעט שליש ממערך הכישורים החשובים ביותר בשנת 2025 יהיו מורכבים ממיומנויות טכנולוגיות שעדיין לא נחשבות הכרחיות לתפקיד כיום.הכנס יבחן את ההשלכות המשפטיות בהתרה או בחסימה של שימוש בבינה מלאכותית וכלי AI במסגרת העבודה? האם ניתן לעקוב אחרי עובדים? ועוד. ההרצאה תדון בשאלות אלו ונפקדתן המשפטית בעולם ובישראל.


הכנס גם יספק למשתתפים הזדמנות למפגשי נטוורקינג מרתקים שיאפשרו להתחבר קולגות מארגונים אחרים.


הצטרפו אלינו ליום גדוש בתוכן איכותי ומעשיר, למפגש מקצועי וחווייתי עם מיטב המומחים והמנהלים בתחום זה בארץ.


הכנס יכלול גם ביקור בתערוכת ספקים ענקית וססגונית המציעה חיבור עם ספקים ונציגים מתעשיית השי לחג ורווחת עובדים, הזדמנות מצוינת לגילוי דרכים חדשות לעשות עסקים וליצירת קשרים משמעותיים.

ועוד פרט חשוב ומשמעותי: הכנס נטול חסויות או מרצים מטעם והוא מציע מקצועיות נטו!


וועדי עובדים מאותגרים מהכניסה וההשפעה של הבינה המלכותית הנכנסת לארגון תחת הכותרת חדשנות טכנולוגית ללא הסכמת האיגוד וללא משא ומתן למרות השפעתה על העובדים.


וועידת ישראל ליחסי עבודה, תקדיש את הדיון המרכזי בתפקיד הוועד בהגנה על עובדים בזמן מלחמה ולאחריה.       

הוועידה תדון באסטרטגיות החדשות שארגוני עובדים ואיגודים מקצועיים יצטרכו לאמץ כדי להגן על האינטרסים של העובדים, בעיקר בשלושה חידושים מרכזיים: אוטומציה, מעקב אחר ביצועי עובדים באמצעות בינה מלאכותית וניטור מקום העובדים בשטח העבודה.


הוועידה תציג ותדון ברעיונות שמועלים על ידי איגודים מסביב לעולם להתמודדות עם המצב, כמו למשל שכל שינוי טכנולוגי יחייב משא ומתן קיבוצי, קריאה לרגולציה, קריאה לחקיקת חוקים שיחייבו מעסיקים  ליידע את העובדים מתי וכיצד מיושמת טכנולוגית AI במקומות העבודה שלהם. שעובדים יהיו זכאים לביקורת אנושית על כל החלטה שמתקבלת על ידי בינה מלאכותית, במיוחד לגבי גיוס עובדים ופיטורים.


לצד הכנס המקצועי, ייערך יריד הוועדים המסורתי לבחירת מתנות שי לחג הפסח ולבחירת מוצרים ושירותים לרווחת העובד. היריד הססגוני מציע חוויה שאסור לכם לפספס.


בואו לכנס וליריד - העובדים יודו לכם!

המשתתפים ייהנו מאירוח של כיבוד בוקר עשיר, כיבוד צהרים ומופע סיום.


תוכנית וסדר יום של הכנס הקודם. תוכנית וסדר יום

סגל המרצים

רישום למסלול