תפקידם החדש של האיגודים המקצועיים וועדי העובדים בעידן הבינה המלאכותית והטכנולוגיה!

"איגודי עובדים הם הדבר הטוב ביותר שאי פעם קרה למעמד הפועלים. העשירים והתאגידים שנהנים מעבודתם היו רוצים שתאמין אחרת". - מרטין שין
מחקר של הפורום הכלכלי העולמי צופה שעד שנת 2025, 85 מיליון מקומות עבודה ייעלמו ויוחלפו על ידי אוטומציה, בעוד ש-97 מיליון מקומות עבודה חדשים ייווצרו בעיקר התחום הטכנולוגיה והבינה המלאכותית. ועולם העבודה יחייב מיומנויות והתאמות חדשות.


הדבר היחיד שיותר הרסני ממדיניות עובדים מוטעית הוא יחסי עובדים מוטעים


אם תחום ניהול יחסי עבודה הוא תחום התעניינותכם או אחריותכם, אתם מוזמנים להצטרף אלנו לדיון ולכנס המרתק כדי לחקור ולדון בשאלות המטרידות לגבי עתיד העבודה ויחסי העבודה בעידן הבינה המלאכותית. הכנס יציג בעזרת גלריה גדולה ומכובדת של מומחים ואנשי מקצוע תובנות וכלים שיבטיחו שכל הצדדים ייהנו מהתקדמות הטכנולוגיה בעבודה.

הכנסת בינה מלאכותית (AI) ולמידת מכונה למקום העבודה השפיעה באופן משמעותי על ניהול יחסי העבודה. השינוי הזה הוא רב-צדדי, ומשפיע על היבטים שונים של תעסוקה, ארגוני עובדים והדינמיקה הכוללת בין מעסיקים לעובדים.

הכנס ידגיש את ייעול השימוש הניהול יחסי עבודה בתוך ארגונים. זה כולל שיפור הפרודוקטיביות, פיתוח כישרונות והתאמה אסטרטגית של שיטות ניהול מתקדמות עם היעדים העסקיים. ניתוחים מתקדמים ובינה מלאכותית משולבים יותר ויותר כדי לחזות ולעמוד בצרכי כוח העבודה.

אנו מצפים לראותכם שם!


הוועידה תערך ביום ד' - 24/07/2024
במרכז הכנסים הבינלאומי, אקספו תל אביב

ההשתתפות אינה כרוכה בתשלום אולם מותנת ברישום מראש ומיועדת למוזמנים בלבד


תוכנית וסדר יום
סגל המרצים
רישום למסלול


עולם העבודה העולמי עובר שינוי טכנולוגי מסיבי שרבים מכנים אותו "המהפכה התעשייתית הרביעית". על פי דו"ח של הפורום הכלכלי העולמי, כמעט שליש ממערך הכישורים החשובים ביותר בשנת 2025 יהיו מורכבים ממיומנויות טכנולוגיות שעדיין לא נחשבות הכרחיות לתפקיד כיום.