המרכז הבינלאומי לכנסים בשיתוף פורום וועדי העובדים בישראל, מתכבדים להזמינך להשתתף וליטול חלק בכנס ויריד הוועדים בישראל Expo2022.


האירוע יערך ביום ד' - 26/1/2022
גני התערוכה, אקספו תל אביב

הכניסה בהתאם להנחיות משרד הבריאות ולתו הירוק


כנס ויריד הוועדים, יעסוק בנושאים אקטואליים שמשפיעים על סדר היום של וועדי העובדים בתחום יחסי העבודה ויכלול דיונים, סקירות והדרכות לביסוס הידע המקצועי, פיתוח מנהיגות, לחיזוק הקשרים וקידום הסולידריות.


רשימת המרצים והמומחים

כנס מקצועי וייחודי שאסור לפספס

בעשור האחרון אנו עדים למגמות שמשנות את שוק העבודה. חשיבות הזיהוי המוקדם של מגמות אלו והצורך להתאים את כוח האדם ואת ההון האנושי לצרכים המשתנים של שוק העבודה הם כורח המציאות אולם טומנים בצידם מתחים וסכסוכים ביחסי העבודה שעשויים לערער את היציבות הארגונית. 

כנס הוועדים Expo2022, ידון השנה בחקר האקלים של מערכות יחסי העבודה בישראל בעשור הבא ויעסוק בנושאים אקטואליים שישפיעו על סדר היום של שוק העבודה ויחסי העבודה בישראל.יחסים / ניהול / מנהיגות

המרכז הבינלאומי לכנסים ופורום הוועדים, מתכבדים להזמינכם ליהנות מחוויה מקצועית יוצאת דופן, הכוללת הרצאות מקצועיות, מרצים מעניינים ומפגשי נטוורקינג עם כל העוסקים ביחסי עבודה בישראל.

הכנס ייערך ביום ד' - 26/01/2022
מרכז הכנסים הבינלאומי, אקספו תל אביב

ההשתתפות אינה כרוכה בתשלום אולם מותנת ברישום מראש


כנס הוועדים ידון השנה בחקר האקלים של מערכות יחסי העבודה ובהשפעת הקורונה באופן בו המחוקק, בתי המשפט והמעסיקים בחרו לאזן בין האינטרסים המתנגשים.   
בעשור האחרון אנו עדים למגמות שמשנות את שוק העבודה. חשיבות הזיהוי המוקדם של מגמות אלו והצורך להתאים את כוח האדם ואת ההון האנושי לצרכים המשתנים של שוק העבודה הם כורח המציאות אולם טומנים בצידם מתחים וסכסוכים ביחסי העבודה שעשויים לערער את היציבות הארגונית. 

כנס הוועדים Expo-2022, ידון השנה בחקר האקלים של מערכות יחסי העבודה בישראל בעשור הבא ותעסוק בנושאים אקטואליים שישפיעו על סדר היום של שוק העבודה ויחסי העבודה בישראל.

הדיון המרכזי יוקדש להצעת חוק החדשה שתחייב מינוי נציג עובדים לדירקטוריונים בהתאם לדרישה ההולכת וצוברת תאוצה בקרב וועדי עובדים, להיות חלק מדירקטוריון החברה (כמו באירופה). הכנס יארח את ח"כ מיכל רוזין שהגישה את הצעת החוק לסקירה ולדיון בהצעה.

יריד הוועדים Expo-2022 לקראת רכישות השי לחג פסח ומבצעי האביב
ההשתתפות בכנס כוללת גם ביקור ביריד הוועדים המסורתי לשנת 2022, הכולל השנה תצוגות מרהיבות וייחודיות של ספקים ונציגים בתחום רווחת העובדים, היוצרים הזדמנות מצוינת לגלות מוצרים ושירותים וכן דרכים טובות יותר לעשות עסקים וליצור קשרים חזקים עם ספקים מובילים ממגוון תחומים.מופע סיום עם ניקי גולדשטיין
הכנס ייענל במופע סטנד-אפ עצמאי וקורע, מנקודת מבטו הייחודית של ניקי גולדשטיין. שחקן, זמר, חקיין וסטנדאפיסט מהמצחיקים בישראל.

אתם קוראים נכון! 
ההשתתפות בכנסים אינה כרוכה בתשלום, אולם היא מיועדת למוזמנים בלבד, מותנת ברישום מראש ומוגבלת במספר המשתתפיםהוועידה תכלול גם ביקור ביריד הוועדים המסורתי 


וועידת ישראל ליחסי עבודה היא אירוע של יום אחד הכוללת כחלק מהאג'נדה גם ביקור ביריד הוועדים המסורתי, המשמש כתערוכת ספקים ענקית לרווחת עובדים, חווית עובד ושי לחג הפסח.

יריד הוועדים יוצר לכם הזדמנות מצוינת לחקור אלפי מוצרים ושירותים ממאות ספקים - החל ממובילי שוק מבוססים ומותגים מובילים ועד סטארט-אפים חדשניים למתן פתרונות לוועדי עובדים ולפיתוח רווחה וחווית העובד. הכל תחת קורת גג אחת!

אין דרך טובה יותר לקבל החלטות כשאתם חוקרים ומשווים מוצרים ושירותים זה לצד זה עם תשובות בזמן אמת ונהנים ממגוון עצום של הצעות ומחירים.

הביקור ביריד אינו כרוך בתשלום, אולם הוא מיועד למוזמנים בלבד ומותנה ברישום מראש לכנס!
לקבלת הזמנת VIP ליריד - הקליקו כאן

קהלי היעד

הכנס מיועד לארגוני עובדים, ראשי וועדי עובדים, לחברי וועדים, גזברי וועד, לאנשי האיגוד המקצועי, למנהלי כ"א, מנהלי רווחה וכל מי שתחום יחסי העבודה הוא חלק משגרת עבודתו.


ההשתתפות בכנס, כמו גם הביקור ביריד והכניסה למופע, אינם כרוכים בתשלום וכוללים אירוח מלא, כיבוד בוקר, כיבוד צהריים, ביקור בתערוכה ומופע בידור, אולם מותנים ברישום מראש.

מספר המקומות מוגבל. קדימות תינתן לחברי פורום הוועדים אליו ניתן להצטרף בקישור הבא:

הצטרפו עכשיו ל"פורום הוועדים בישראל" ותהיו חלק מקהילה מקוונת ומגובשת: הקליקו כאן


השתתפותכם חשובה - הירשמו עכשיו חינם לאירוע ובואו!