המרכז הבינלאומי לכנסים בשיתוף פורום וועדי העובדים בישראל, מתכבדים להזמינך ביחד עם חברי הוועד, להשתתף וליטול חלק בכנס ויריד הוועדים המסורתי Expo2022

האירוע יערך ביום ד' - 26/01/2022
גני התערוכה, אקספו תל אביב

הכניסה בהתאם להנחיות משרד הבריאות ולתו הירוק

ההשתתפות אינה כרוכה בתשלום אך מחייבת רישום מראש
כנס הוועדים Expo2022, ידון השנה בחקר האקלים של מערכות יחסי העבודה בישראל בעשור הבא ויעסוק בנושאים אקטואליים שישפיעו על סדר היום של שוק העבודה ויחסי העבודה בישראל בהם:

הצעת חוק חדשה תחייב מינוי נציג עובדים לדירקטוריונים
דירקטוריונים נוטים כיום לקבל החלטות שמשרתות את האינטרס של בעלי המניות בכלל ובפרט בעלי השליטה, לעיתים בלי להביא בחשבון את האינטרסים והזכויות של קבוצות בעלי עניין נוספות כדוגמת העובדים שמושפעות מההחלטות אלו.

הכנס יארח את ח"כ מיכל רוזין שהגישה לאחרונה הצעת חוק שתחייב מינוי נציג עובדים לדירקטוריונים של חברות ציבוריות לסקירה ודיון בהצעה.


חוקי עבודה בזמן קורונה - תמונת מצב: על חיסונים, תו ירוק ומה שביניהם
מגפת הקורונה תפסה את כולנו לא מוכנים וחייבה את עולם העבודה להתמודד עם אתגרים רבים ושונים תוך שהמצב משתנה ומתפתח ללא הרף.
הכנס יעסוק בהתמודדות בעולם העבודה עם נגיף הקורונה, החל מהחקיקה, עבור דרך מדיניות המעסיקים וכלה בפסיקת בתי הדין לעבודה ובית המשפט העליון, ויחשוף איך בתי המשפט והמעסיקים בחרו לאזן בין האינטרסים המתנגשים.


תורת המשחקים : כלי עוצמתי לשיפור איכות החיים בעבודה
תורת המשחקים לוקחת תורה כלכלית מתמטית מסובכת ומורכבת, ומפשטת אותה כדי להשתמש בעקרונותיה בחיי היומיום.
הכנס יסביר וידגים איך השימוש בתורת המשחקים מעניק לנו כלים לחשיבה אסטרטגית ודרך מוכחת לשפר אפקטיביות בעבודה , תהליכי משא ומתן וכלים לקבלת החלטות בתנאי אי ודאות.


איך לנצח בקרבות היום יום
כולנו חווים כישלונות ורגעי משבר, השאלה היא איך אנחנו מגייסים את עצמנו לקראת ההתמודדות הבא? הכנס יארח את המדליסט האולימפי אריק זאבי להרצאה מרתקת הממחישה באמצעות סיפורים אישיים וניתוח מצבים שונים שאיתם התמודד בעבר כספורטאי אולימפי לבין היכולת של כל אחד מאיתנו לגייס את עצמו לקראת התמודדות בקרבות היום יום.


 הדיון המרכזי
הכנס יקדיש את הדיון המרכזי לדרישה ההולכת וצוברת תאוצה בקרב העובדים להיות חלק מדירקטוריון החברה (כמו באירופה) זו פריבילגיה השמורה בלעדית לבעלי המניות ובעלי השליטה או זכות בסיסית שגם העובדים ראויים לה

רב שיח בהשתתפות ראשי ועדים, מנהלי משאבי אנוש וכלכלנים 
אתם קוראים נכון! 
ההשתתפות בכנסים אינה כרוכה בתשלום, אולם היא מיועדת למוזמנים בלבד, מותנת ברישום מראש ומוגבלת במספר המשתתפים


לקבלת הזמנת VIP ליריד - הקליקו כאן


השתתפותכם חשובה - הירשמו עכשיו חינם לאירוע ובואו!