הוועידה המקצועית השנתית למנהיגות עובדים ולקידום פעילויות רווחה בישראל
מרכז הכנסים, גני התערוכה תל אביב        8 ביולי 2015
 
    הזמנה אישית
ועידת ישראל ליחסי עבודה, הנערכת זו השנה ה-33, תעמיק ותבסס השנה את היידע המקצועי ואת היכולות של ועדי העובדים בהתמודדות עם משברים ארגוניים ובמקביל תסייע בהתמקצעותם ותפקודם לצד אחריותם בשמירה על זכויות העובדים.
 
האביב בהתארגנויות החדשות של עובדים, צירף בשנה החולפת עשרות אלפי עובדים חדשים לעבודה המאורגנת בישראל. לאור התופעה המתרחבת וכניסתם של ועדים חדשים לתפקיד, התגייסו ראשי הוועדים הגדולים והוותיקים במשק, במחווה סולידרית יוצאת צופן, לסייע לוועדי העובדים החדשים בתפקידם החדש תוך ציודם בארגז כלים מקצועי.
 
הוועידה תארח למפגש ולדיון את ח"כ פרופ' אבישי ברוורמן יו"ר ועדת הכלכלה של הכנסת, המצדד בחשיבותם של וועדי העובדים מול קבוצת האנשים השולטת במדינה באמצעות הון, ומנגד את אורי יוגב, האידיאולוג הכלכלי של ראש הממשלה, שועדים רבים רואים בו את האויב מספר אחת של העבודה המאורגנת בישראל.
 
הוועידה תכלול גם את יריד הוועדים לרעיונות שי לחג ולפיתוח רווחת העובדים.
 
יועץ אקדמי: יעקב אלוש, מנכ"ל חברת ועדים
 
על סדר היום:
☆ חשיבות העבודה המאורגנת
☆ משבר הפנסיה
☆ היבטים משפטיים ביחסי עבודה קיבוציים
☆ שימור יחסי עבודה בארגון
☆ אסטרטגיות מנצחות לניהול משא ומתן 
 
נילי ארד הנשיאה היוצאת
של בית הדין הארצי לעבודה
:

"התנהלות כוחנית היא חלק מכללי המשחק. כשמכים עם אגרוף בקיר, גם המכה חוטף מכה. למעסיק יש את הכוח כמעסיק. ולעובדים יש הכוח של השביתה."

כלים להנהגה ולהובלה  מפגש עם מומחי משפט וכלכלה שירותים לפיתוח רווחת העובדים
מטרת הועידה להעניק לוועדי העובדים כלים אופרטיביים להובלה ולהנהגה לצד דרכים לקבלת תמיכה בקרב העובדים, האיגוד המקצועי ונציגי הנהלה לפעולות ולהחלטות הוועד.
הוועידה תהווה מפגש מקצועי וחברתי של כלל ועדי עובדים בישראל וצפויים להשתתף בה מרבית ראשי ועדי העובדים בישראל.
הועידה תפגיש את ראשי ועדי העובדים עם כלכלנים, מומחים, אנשי משפט ומובילי דיעה בהם: ח"כ אבישי ברוורמן - יו"ר ועדת הכלכלה של הכנסת, ד"ר אלכס קומן - מומחה ליצירת ערך וחדשנות, אורי יוגב - אידיאולוג הכלכלי של ראש הממשלה, עו"ד ארנה לין - עו"ד ארנה לין, משפטנית מומחית בדיני עבודה ועוד.
הוועידה תכלול כחלק מהאג'נדה גם ביקור ביריד הוועדים בישראל - היריד הססגוני והחוויתי לרווחת עובדים והצעות שי לחג לקראת ראש השנה.
ביריד מציגים השנה יותר מ- 270 חברות, יצרנים ונותני שירותים, מכל תחומי הצריכה והוא יכלול גם יריד תיירות, נופש ובילוי  לארגונים וקבוצות. 
     
 
ועדי העובדים יקבלו במסגרת הוועידה כשי את המדריך השלם לניהול ועד עובדים. הועידה תאפשר לוועדי העובדים לקבל יעוץ אופרטיבי ואישי להצלחה מירבית בתפקיד. הועידה תנעל במופע בידור בהשתתפות אומנים וסנדאפסטים מובילים 
     
ההשתתפות בוועידה, בתערוכה ובאירועים הנלווים, אינה כרוכה בתשלום וכוללת: ארוחת בוקר, ארוחת צהריים, מופע בידור ומתנות, אולם מותנת ברישום מראש ומוגבלת במספר המשתתפים.     הירשמו עכשיו.
     

 

ארגון והפקה:   המרכז הבינלאומי לכנסים ולתערוכות      http://www.facebook.com/icxteam
טל:  03-6949555,  פקס: 03-6949500,  www.hr1.co.il     www.icx.co.il     Office@icx.co.il